Vineri, 2024-03-29, 0:06 AM
Ati intrat ca TRAINEE | Grupa "Oaspeţii"Bine ati venit TRAINEE | RSS




Principala | ktrinel .... leave - Forum | Profilul meu | Inregistrare | Iesire | Login

[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentului forumului · Cautare · RSS ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » ...::: Acvila Forum :::... » Ştiri & Anunţuri » ktrinel .... leave
ktrinel .... leave
ktr1neLData: Miercuri, 2011-06-22, 1:28 AM | Mesaj # 1
PRIVATE
Grup: Blocate
Mesaje: 17
Premii: 0
Reputaţie: 0
Status: Offline
A pierdut contul meu de CF dintr-o regretabila eroare a mea.ala are acc cu toate info la el.. ramane la bunavointa lui saidin dk-l mi-l da sau nu. orikm cretinul ala mi-o vandut arme , o iesit din clan...si am decis sa ma las de cf. dk il recuperez inapoi voi reveni cu placere la voi. VA urez mult succes cu acest minunat clan si voua mult bine in real life. chiar m-am simti ok la voi. bye bye all
si am facut un clip cu o faza de a mea dati si voi un link dk vrei si va place http://youtu.be/66X8a_AjD6Y
 
FragMeData: Duminică, 2011-06-26, 1:43 AM | Mesaj # 2
LIEUTENANT
Grup: Administrators
Mesaje: 83
Premii: 2
Reputaţie: 2
Status: Offline
bine ca l-ai recuperat si ai grija pe vitor cu contul !



------------------------------------------------------------------------
Copyright © FragMe
 
Forum » ...::: Acvila Forum :::... » Ştiri & Anunţuri » ktrinel .... leave
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Certificat Web

Copyright © 2024 Acvila | Toate drepturile Rezervate.

                                                                                                                                         Designed by FragMe
Acest Site nu raspunde de Link-le care sunt postate si nici de Persoanele care Folosesc Programe Ilegale.
Video care sunt postate sau adaugate pe acest Site nu sunt Hostate de Acvila ci de Site-rile externe.
Toate drepturile acelor site vor fi adaugate pentru a nu face o Inegalitate. Cei care incalca Drepturile de autor sau Modificare acestora vor fi Pedepsiti conform Legi si a-l Site-lui .