Vineri, 2024-04-26, 0:21 AM
Ati intrat ca TRAINEE | Grupa "Oaspeţii"Bine ati venit TRAINEE | RSS




Principala | Team speak 3 - Forum | Profilul meu | Inregistrare | Iesire | Login

[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentului forumului · Cautare · RSS ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » ...::: Cross Fire :::... » Programe » Team speak 3
Team speak 3
LuchyData: Joi, 2011-05-19, 8:30 PM | Mesaj # 1
MAJOR
Grup: Administrators
Mesaje: 190
Premii: 3
Reputaţie: 13
Status: Offline
Team Speak 3 (program pentru o comumicare eficienta), folosirea lui necesita casti cu microfon – poate fi procurat de aici: http://www.teamspeak.com/?page=downloads
Adresa de TS a clanului cat si alte detalii despre TS pot fi cerute in cadrul clanului, sau pot fi vizualizate in cadrul mesajelor clanului de pe pagina Z8games
 
LuchyData: Joi, 2011-06-02, 9:21 AM | Mesaj # 2
MAJOR
Grup: Administrators
Mesaje: 190
Premii: 3
Reputaţie: 13
Status: Offline
postez acest link, TeamSpeak3-Client-win32-3.0.0-beta36 (de unde poate fi downloadata versiunea anterioara a TS3, pentru cei care au facut update-ul acestui program si intampina probleme cu noua versiune
 
CantTouchData: Miercuri, 2011-07-06, 7:37 PM | Mesaj # 3
PRIVATE
Grup: Membru Acvila
Mesaje: 5
Premii: 0
Reputaţie: 0
Status: Offline
pff....

Adresa pe care suntem acuma e: 178.156.170.181

Dunno daca am puso bine aici da.... nu am mai gasit pe nicaieri unde sa o pun...

Daca tre altundeva spuneti and its done...:P

EDIT// Sau pe pagina principala: http://acvila-cf.ucoz.com/


Mesajul a fost editat de către CantTouch - Luni, 2011-07-11, 10:25 AM
 
LuchyData: Vineri, 2011-07-08, 1:46 PM | Mesaj # 4
MAJOR
Grup: Administrators
Mesaje: 190
Premii: 3
Reputaţie: 13
Status: Offline
e pus si pe pagina principala a site-ului dar...e bine sa fie si aici, in caz de nu-l observa acolo careva
ideea este ca acolo este tot timpul udatat in caz de se schimba...dar asta putem face si aici :P
 
Forum » ...::: Cross Fire :::... » Programe » Team speak 3
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Certificat Web

Copyright © 2024 Acvila | Toate drepturile Rezervate.

                                                                                                                                         Designed by FragMe
Acest Site nu raspunde de Link-le care sunt postate si nici de Persoanele care Folosesc Programe Ilegale.
Video care sunt postate sau adaugate pe acest Site nu sunt Hostate de Acvila ci de Site-rile externe.
Toate drepturile acelor site vor fi adaugate pentru a nu face o Inegalitate. Cei care incalca Drepturile de autor sau Modificare acestora vor fi Pedepsiti conform Legi si a-l Site-lui .