Vineri, 2024-03-29, 2:35 AM
Ati intrat ca TRAINEE | Grupa "Oaspeţii"Bine ati venit TRAINEE | RSS




Principala | Survrey-uri de ZP FREE Care Merg ! - Forum | Profilul meu | Inregistrare | Iesire | Login

[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentului forumului · Cautare · RSS ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » ...::: Acvila :::... » Intrebări & Răspunsuri » Survrey-uri de ZP FREE Care Merg !
Survrey-uri de ZP FREE Care Merg !
The]-[unt3rData: Vineri, 2011-08-05, 1:11 PM | Mesaj # 1
PRIVATE
Grup: Afiliat
Mesaje: 12
Premii: 0
Reputaţie: 0
Status: Offline
Vi sa intamplat vreodata sa faceti surveyuri de ZP Free si sa nu va dea ZP. Nu toate survrey-urile merg asa ca mam gandit sa fac un topic in care toata lumea sa isi impartaseasca Survrey-urile care merg:
Am sa incep eu primul :

La BMG merg urmatoarele oferte :
1.Yontoo FB install
2.Swat 2
3.qSample
4.Fantrapper

La Sometrics merg urmatoarele oferte :
1.Join Memolink
2.Play mega bonus
3.Download Shop Save
4.Free Coupons
5.ITT Tech can help
6.Get a quote
7.Save on you insurance today

Sper sa va ajute biggrin ! Bafta ! Acum e randul vostru ;)


Mesajul a fost editat de către The]-[unt3r - Vineri, 2011-08-05, 1:11 PM
 
Forum » ...::: Acvila :::... » Intrebări & Răspunsuri » Survrey-uri de ZP FREE Care Merg !
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Certificat Web

Copyright © 2024 Acvila | Toate drepturile Rezervate.

                                                                                                                                         Designed by FragMe
Acest Site nu raspunde de Link-le care sunt postate si nici de Persoanele care Folosesc Programe Ilegale.
Video care sunt postate sau adaugate pe acest Site nu sunt Hostate de Acvila ci de Site-rile externe.
Toate drepturile acelor site vor fi adaugate pentru a nu face o Inegalitate. Cei care incalca Drepturile de autor sau Modificare acestora vor fi Pedepsiti conform Legi si a-l Site-lui .