Vineri, 2024-03-29, 11:24 AM
Ati intrat ca TRAINEE | Grupa "Oaspeţii"Bine ati venit TRAINEE | RSS




Principala | Profile la Acvila Membri si activitate pe site - Forum | Profilul meu | Inregistrare | Iesire | Login

[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentului forumului · Cautare · RSS ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » ...::: Acvila :::... » Intrebări & Răspunsuri » Profile la Acvila Membri si activitate pe site
Profile la Acvila Membri si activitate pe site
LuchyData: Duminică, 2011-07-24, 8:39 AM | Mesaj # 1
MAJOR
Grup: Administrators
Mesaje: 190
Premii: 3
Reputaţie: 13
Status: Offline
O fac si in scris pentru ca verbal...se pare ca va pe o ureche va intra si pe alta va iese, sau nu va intra deloc

DE CE?
DE CE NU VA FACETI CEI INREGISTRATI PROFIL LA ACVILA MEMBRI? (poate mai are lumea cate un print cu voi prin joc)

SI DE CE NU POSTATI UN PIC MAI MULT (Luchy * mesaje postate 149, Fragme mesaje postate 67, DeeJayFranky 13, in rest toti sub 10 mesaje sau chiar 0)
Nu stiti sa postati o poza, exista tutorial "Forum » ...::: Cross Fire :::... » Tutoriale » Upload poze pe forum", nu reusiti sa dati click pe un topic sa cititi un mesaj si daca e cazul sa dati un coment?

SI DE CE DACA SUNTETI INREGISTRATI NU INTRATI MACAR 1 DATA PE ZI SA DATI UN VOT LA SITE PE PAGINA CARE SE INCARCA AUXILIAR?
(lene, nepasare, doar sa calci in picioare munca altuia)

SI DE CE TREBUIE SA TRAGA LUMEA DE VOI PENTRU O CHESTIE DE GENU? (cerem ajutor la lume care nu are treaba cu noi sa intre pe site, sa voteze, sa faca activitate; cand toate astea nu ar fi o problema daca am intra fiecare zilnic (cu riscul de a ma repeta)

IN CONCLUZIE:
AS VREA SA STIU DE CE NU VA DOARE IN COT DE ACEST SITE NICI MACAR CINCI MINUTE PE ZI? (cu gandul ca oricum nu va fi citit acest mesaj, si cu atat mai putin sa primeasca si reply)
 
LuchyData: Duminică, 2011-07-24, 8:48 AM | Mesaj # 2
MAJOR
Grup: Administrators
Mesaje: 190
Premii: 3
Reputaţie: 13
Status: Offline
Daca aveti dificultati sa folositi utilitatile siteului/forumului intrebati pe FragMe (aka Roackerul), dar va rog... INTREBATI
 
FragMeData: Duminică, 2011-07-24, 3:40 PM | Mesaj # 3
LIEUTENANT
Grup: Administrators
Mesaje: 83
Premii: 2
Reputaţie: 2
Status: Offline
nu cred ca a citit nimeni acest mesaj deoare ce nu intra sa vada ce se mai intampla sau daca va fi ceva nou ( anunturi membri care sunt noi ) .



------------------------------------------------------------------------
Copyright © FragMe
 
LuchyData: Duminică, 2011-07-24, 3:54 PM | Mesaj # 4
MAJOR
Grup: Administrators
Mesaje: 190
Premii: 3
Reputaţie: 13
Status: Offline
FRAG propun sa ne certam noi ca chiorii aici...macar mai postam ceva :P
 
TheShadowROData: Luni, 2011-07-25, 10:47 AM | Mesaj # 5
PRIVATE
Grup: Membru Acvila
Mesaje: 23
Premii: 0
Reputaţie: 0
Status: Offline
eu mai trag cate un oki sa vad daca apare cate o postare noua sau alta stire, am pregatite si niste screenuri (unele erau pt eventurile care au fost dar n-am avut timp de facut filmuletze samd) promit sa revin cu cateva printuri smile

 
mirelaciobyData: Luni, 2011-07-25, 4:28 PM | Mesaj # 6
PRIVATE
Grup: Moderator
Mesaje: 9
Premii: 0
Reputaţie: 0
Status: Offline
daca nu va bateti degeaba va certati :))))
 
FragMeData: Marţi, 2011-07-26, 12:25 PM | Mesaj # 7
LIEUTENANT
Grup: Administrators
Mesaje: 83
Premii: 2
Reputaţie: 2
Status: Offline
mie nu imi place sa ma cert mai bine dezbatem un subiect pe forum . ma gandeam sa facem un concurs ce spui ?



------------------------------------------------------------------------
Copyright © FragMe
 
TheShadowROData: Marţi, 2011-07-26, 9:35 PM | Mesaj # 8
PRIVATE
Grup: Membru Acvila
Mesaje: 23
Premii: 0
Reputaţie: 0
Status: Offline
UP+1 - daca se poate anuntza cumva si pe game smile CONCURS PE FORUM - etc smile

 
Andrei1Data: Sâmbătă, 2011-07-30, 2:16 PM | Mesaj # 9
PRIVATE
Grup: Membru Acvila
Mesaje: 3
Premii: 0
Reputaţie: 0
Status: Offline
vreti sa ne batem ma robotilor ?:))
 
LuchyData: Sâmbătă, 2011-07-30, 3:09 PM | Mesaj # 10
MAJOR
Grup: Administrators
Mesaje: 190
Premii: 3
Reputaţie: 13
Status: Offline
nebunie:
virusaka activ pe forum

TEST, TEST
and F..K the rest
 
Forum » ...::: Acvila :::... » Intrebări & Răspunsuri » Profile la Acvila Membri si activitate pe site
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Certificat Web

Copyright © 2024 Acvila | Toate drepturile Rezervate.

                                                                                                                                         Designed by FragMe
Acest Site nu raspunde de Link-le care sunt postate si nici de Persoanele care Folosesc Programe Ilegale.
Video care sunt postate sau adaugate pe acest Site nu sunt Hostate de Acvila ci de Site-rile externe.
Toate drepturile acelor site vor fi adaugate pentru a nu face o Inegalitate. Cei care incalca Drepturile de autor sau Modificare acestora vor fi Pedepsiti conform Legi si a-l Site-lui .