Sâmbătă, 2024-04-20, 8:08 AM
Ati intrat ca TRAINEE | Grupa "Oaspeţii"Bine ati venit TRAINEE | RSS




Principala | Raport proprii membri - Forum | Profilul meu | Inregistrare | Iesire | Login

[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentului forumului · Cautare · RSS ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » ...::: Acvila :::... » Acvila Membri » Raport proprii membri
Raport proprii membri
LuchyData: Joi, 2011-06-02, 9:33 AM | Mesaj # 1
MAJOR
Grup: Administrators
Mesaje: 190
Premii: 3
Reputaţie: 13
Status: Offline
Daca ai dovada ca un membru ACVILA foloseste hack, te rugam posteaza aici un link cu salvarea din joc si "intructiunile de folosire" (nume, ce fel de hack, in ce runda).
Totodata te rugam sa postezi aici doar daca intr-adevar respectivul/respectiva are hack, nu posta daca este doar o oftica personala. Nici noua nu ne plac hackerii, iar FOSTII membri prinsi cu asa ceva au fost tratati ca si cum nu au apartinut accestui clan.
 
Forum » ...::: Acvila :::... » Acvila Membri » Raport proprii membri
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Certificat Web

Copyright © 2024 Acvila | Toate drepturile Rezervate.

                                                                                                                                         Designed by FragMe
Acest Site nu raspunde de Link-le care sunt postate si nici de Persoanele care Folosesc Programe Ilegale.
Video care sunt postate sau adaugate pe acest Site nu sunt Hostate de Acvila ci de Site-rile externe.
Toate drepturile acelor site vor fi adaugate pentru a nu face o Inegalitate. Cei care incalca Drepturile de autor sau Modificare acestora vor fi Pedepsiti conform Legi si a-l Site-lui .